Diçka e re po vjen nga Vedat Ademi (VIDEO)

Dicka e re po vjen...Stay Tuned Ju pershendes

Posted by Vedat Ademi on 2015-11-20
Vedat Ademi, me anë të një video-je të shkurtër të postuar në rrjetet sociale, ka njohur fansat me këngën e tij të radhës.

Ai ka postuar një video në Fan Page-in e tij zyrtar, ku është duke kënduar këngën e re. Edhe këtë herë nuk i ka ndërruar bashkëpunëtorët dhe rrymën e tij muzikore.

"Diçka e re po vjen...", ka shkruar këngëtari, e ndërsa nuk na mbetet veçse të presim projektin e tij më të ri. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2015, ora 16:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori