DiCaprio nuk ndalet, ja festa e radhës
Aktori Leonardo DiCaprio, i cili njihet për lidhjet me supermodelet, ka organizuar një mbrëmje për Vitin e Ri 2015 në Caraibe.

Çmimet ishin mjaft të kripura, por duket se ai nuk e kishte aspak problem, pasi një natë kushtonte 23 milionë euro.

Në këtë mbrëmje kanë qenë të pranishëm dhe personazhe të tjerë të famshëm, si Chris Rock, Rihanna, Lana Del Rey e Jon Bon Jovi. Ndërsa nga kolegët e DiCaprio ishin të pranishëm Salma Hayek, Tobey Maguire dhe Kevin Connolly. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2015, ora 18:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori