Diaz bën publike dashurinë për Benji Madden (FOTO LAJM)

Ajo paguhet mjaft shtrenjtë për rolet e saj, por ama dhe më shtrenjtë për të ditur diçka për jetën e saj personale. Ndalemi tek bukuroshja Camerun Diaz, e cila komplimentohet gjithmonë për linjat e saj, ndonëse është 41 vjeç.

Zërat se ata të dy po dilnin me njëri-tjetrin dolën që para një muaji dhe tani ajo ka konfirmuar më në fund lidhjen me Benji Madden.

Ajo është parë me të dashurin e saj, duke shëtitur në Nju Jork. Aktorja 41 vjeçare ishte parë dore për dore me të dashurin e saj, 35 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2014, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori