Di Caprio shkëmben puthje me një 66-vjeçare (FOTO-LAJM)

Shikoni Leonardo Di Caprion, po puth një 66-vjeçare. Fotot më lartë janë kapur gjatë skenave të xhirimit ku Joanna Lumley dhe Di Caprio po lujnë në filmin ‘The Wolf Of Wall Street’.

Aktualisht puna për këtë film me regji të Martin Scorsese po vazhdon në Nju Jork. Ndërsa protagonisti i ‘Titanic’ do të interpretojë në këtë film përkrah aktorëve Jonah Hill, Matthew McConaughey, Jon Favreau, Jean Dujardin dhe Gene Hackman. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2012, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori