Dhuratë nga Aleksi? Rudina mban akoma unazën e para 2 viteve (FOTO LAJM)

Tashmë 2 historitë e dashurisë së Rudina Dembacaj janë publike dhe mjaftë të komentuar.

Në fillim martesa me Alkesin me të cilin ka dhe një vajzë, dhe tashmë është shumë e bujshme romanca me Mark Frrokun që moderatorja po e bën gjithmonë e më publike, shkruan Albeu.com.

Së fundmi Rudina ka publikuar një foto ku bie shumë në sy unaza që mban në gisht dhe ndjekëve nuk i ka kaluar pa komentuar.

"Po unaza nga kush është?", komenton ndjekësi me dyshime dhe Rudina i ka kthyer pa vonuar: "Dhuratë është, krishtlindjet para 2 viteve".

Kështu moderatorja ka shtuar më shumë dyshimet se ajo mban në gisht një unazë të dhurara nga ish-bashkëshroti?/albeu.com/
Shtuar më 20/02/2020, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori