Dhuratë apo fiksimi i radhës? Lori tregon sandalet “Prada” 990 dollarë (FOTO LAJM)

Të gjithë ishim dëshmitarë të festës luksoze që Lori Hoxha organizoi me rastin e ditëlindjes. Por festimet nuk u mbyllën me aq.

Një ditë më pas, Lori dhe familja e saj u mblodhën sërish në një drekë në natyrë, ku nuk munguan fotot.

Lori tregoi përmes “Instagramit” veshjen që kishte zgjedhur ditën e lindjes, një fustan tip xhakete të bardhë me konture të zeza dhe një palë sandale Prada, me pupla, pas të cilave u dashuruam, shkruan Iconstyle.al

Nuk dihet nëse këto sandale janë një dhuratë për 24-vjetorin, apo janë thjesht një fiksim i radhës i blogeres që i ka kombinuar shumë bukur.

Sandalet “Prada” në ngjyrë të kuqe kushtojnë plot 990 dollarë dhe janë perfekte për të tërhequr vëmendjen, kudo që të jesh, në një darkë apo festë.

Këto sandale janë edhe në versionin e ngjyrës rozë dhe të zezë.


Shtuar më 27/10/2017, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori