Dhurata më e bukur, burri i aktores shqiptare bën tatuazh fytyrën e saj

Bashkëshorti i aktores shqiptare, Teuta Krasniqi, Adonis Morina ka bërë tatuazh në kurriz syrin e Teutës dhe foton e ka postuar vetë aktorja.

"Trupi është udhëtimi dhe tatuazhet historia jote. Baby faleminderit për dhuratën më kuptimplotë dhe të çmuar. Ti je historia e dashurisë time dhe historia e jetës time. Shën Valentini im. Të du", shkruan Teuta.

"Por unë do të jem duke të parë gjithmonë", shton aktorja me humor.

Kujtojmë që Teuta është prej 3 vitesh e martuar me Adonisin. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori