Dhjetė qytetet me femrat mė tė bukura nė botė (FOTO-LAJM)

1. Kiev, Ukrainë
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Thuhet se femrat shqiptare janė shumė tė bukura por nė listėn e publikuar nga “Digest Travel”, sa i pėrket qyteteve tė cilat kanė edhe femrat mė tė bukura, ato nuk bėjnė pjesė.Nė kėtė listė me dhjetė nga qytetet botėrore qė kanė femrat mė tė bukura, kryeqyteti i Ukrainės Kiev, zė vendin e parė nė botė, pėr imazhin e bukurisė femėrore. Vendi i dytė i kėtij listimi mbahet nga suedezet, pra kryeqyteti Stokholm i Suedisė, tė cilat janė nė masėn mė tė madhe bionde.

Duke u pasuar, nga metropoli amerikan, Nju Jorku, ku jetojnė shumė modele dhe femra VIP. Nė vendin e katėrt ėshtė Buenos Aires, nė Argjentinė, atje ku femrat kanė njė bukuri latine tė veēantė, mes tė qenit zeshkane dhe shumė tė gjalla. Varna, qyteti i Bullgarisė mban vendin e pestė. Femrat atje janė shpesh brune, por me sy ekspresivė. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2012, ora 12:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.