Detaji që "tradhëtoi" Rozën, kush është mashkulli krah saj ? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Roza padyshim që është një nga moderatoret më të hapura dhe më pa komplekse momentalisht në showbizin shqiptar.

Por që nga lidhja e famshme me Stinen, ajo kurrë nuk ka bërë më publik ndonjë partner të sajin.

Ama një detaj e ka tradhëtuar Rozën këtë herë.

Ajo është shfaqur shumë tërheqëse në plazh dhe ka dashur të tregojë trupin por në fotografi ka danë dalë edhe këmbët e një mashkulli në shezllonin tjetër të cadrës së Rozës.

Nuk dihet se kush është mashkulli misterioz apo Cfarë e ka Roza por nuk do ishte habi nëse do ishtee i dashuri i saj pasi ajo pati thënë që ishte me dikë para disa koohëve. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori