Detaji në foton e Luanës i habiti të gjithë, reagon moderatorja

Pëlqej
Luana Vjollca po punon për sezonin e ri televiziv dhe gjithashtu dhe për projektet e saj muzikore.

Ajo pritet të rikthehet fuqishëm në ekranin e Top Channel me emisionin e ri ku do jetë dhe autore përveçse moderatore.

Në një foto të publikuar në Instagram, Luana Vjollca është “tallur” me vetën por dhe ka ironizuar faqet që diskutojnë vipat nëse kanë bërë apo jo ‘photoshop’ shkruan politiko.

“Nails goals”, shkruan ajo teksa tallet me thonjtë, të cilët janë të shkurtër në dorën e majtë dhe të gjatë në dorën e djathtë.

Mesa duket, Luana është kaq shumë ngarkuar sa nuk ka kohë të rregullojë thonjtë e prishur.

Shtuar më 13/09/2018, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori