Despacitos nuk i shpëton dot as Donald Trump (VIDEO)
Despacito” është momentalisht kënga më e famshme në botë dhe që të gjithë e pëlqejnë pavarësisht se është në gjuhën spanjolle.

Askush nuk mund t’i shpëtojë asaj, madje as edhe presidenti i SHBA, Donald Trump.

Mauro Casciari ka publikuar në “Youtube” një video-parodi të presidentit amerikan, në të cilën lëvizjet e buzëve të Trump përputhen thuajse plotësisht me tekstin e këngës.

Despacito” së fundi është gati të thyejë rekordin e këngës më të klikuar në Youtube. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 17:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori