Dështimet më epike të dasmave, nuseve që iu prish dita e madhe (FOTO LAJM)

Është shumë e vështirë të kapësh momentin e duhur në fotot e dasmës dhe në të njëjtën kohë të përpiqesh që ai moment të jetë i veçantë dhe jo si fotot tipike në këto raste.

Gjithsesi edhe fotot më të “rëndomta” nga dasma juaj mund të kthehen në kryevepra nëse është dikush në dasmën tuaj që mund t’i japë prekjen finale, shkruan albeu.com

Më sipër, po ju tregojmë disa nga “dështimet” më të arrira nga fotot e dasmave që zënë pjesën më gazmore në albumet e fotografive. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 23:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori