Dëshironi gjoks si të Oriola Marashit? Modelja zbuloi sekretin e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Oriola Marashi është modele shqiptare dhe ka një trup për tu marrë zili prej të gjithëve.

Së fundmi modelja simpatike ka publikuar në Instagram një foto seksi ku bien në sy format e saj bombastike.

“I mora përqindje rojes së Fontana Di Trevi se njerëzit më shihnin mua dhe hidhnin lekë me ra në sy.

Njëri pasi hodhi gjithë lekët, u hodh dhe vet”, shkruan me humor Oriola më përshkrimin e fotos.

Si gjithmonë edhe në këtë foto nuk munguan komentet e shumta.

“Si ka mundësi që gjoksi jot vazhdon të rritet çdo ditë nga 200 gram?”, ishte pyetja e fansit të saj.

Ndërkohë që Oriola i shkriu të gjithë me përgjigjen e saj epike.

“Pi të ftofta”, ia ktheu Oriola. /albeu.com/
Shtuar më 13/05/2018, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori