Dëshironi aktorin Albano në ditëlindjen tuaj? Ky është çmimi që ka vendosur (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktori i njohur i humorit në ''Apartamenti 2 XL'' Albano Bogdo, është shumë shpesh aktiv në rrjetet sociale ku herë pas here, ai poston situata ironizuese për realitetin.

I tillë ka qënë edhe postimi i postuar para pak minutash, ku Albano kërkon që secili të vendosë vetes një ''çmim'' për të gjithë ata që do të dëshironin ta kishin pjesë nëpër ditëlindje.

''Jam në dispozicion për dasma dhe ditëlindje. Jam pak i shtrenjtë në fakt, por po ta mendosh mirë ja vlen të paguash 6 mijë lek të vjetra për të më pasur mua pjesë të ditëlindjes'', shkruan ai me batuta humori. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori