Desara përjeton një moment “Marilyn” (FOTO LAJM)

Desara, mbesa e ish –kryeministrit Berisha duket se po i shijon vëret pushimet verore në Greqi.

Në një foto të fundit të postuar në Instagram, ajo duket shumë e lumtur e përveç kësaj, ajo shkruan se po përjeton një momentMarilyn”.

Kjo pasi fotoja është e ngjashme me atë të aktores dhe modeles amerikane Marilyn Monroe, moment kur fustani është i ngritur nga era. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2016, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori