Deri te nishani, kaq shumë i ngjan artisja kosovare Elita Rudit (FOTO LAJM)

Elita Rudi është padyshim një nga vajzat më të bukura të showbizit shqiptar e që në fillim të karrierës ka rënë në sy për tiparet tërheqëse. Mirëpo sozinë Elita e paska shumë pranë vetes dhe është një këngëtare që sapo ka debutuar në muzikë.

Ajo quhet Mbresa, është nga Kosova dhe sot publikoi këngën e saj të parë.

Ne vumë re se Mbresa i ngjan shumë Elitës pasi vajzat kanë tipare të njëjta: sy të zinj, buzë të plota dhe nishani që i bën akoma më të ngjashme.

Ndryshe nga Elita, Mbresa është më pak e njohur sepse sapo ka debutuar në muzikë.

Shtuar më 30/10/2019, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori