Deputetja e PD-së i shpreh publikisht dashurinë partnerit
Pëlqej
Deputetja e PD-së Orjola Pamuri duket se ka vendosur që në ditën e Shën Valentinit ta ndajë publikisht dashurinë për partnerin e saj.

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa

p.s. this is a little surprise for you honey.”, shkruan Orjola në dedikimin e saj. Këtë gjë ajo e ka postuar në rrjetin e saj social facebook e mesa duket ndihet mjaft e dashuruar. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori