Deputetes kosovare i duken mbathjet e zeza joshëse, kolegët hedhin nga një vështrim (FOTO LAJM)

Ajo u bë pjesë e Kuvendit dhe papritur jeta e saj si një personazh publik u bë e bujshme pasi mediet rozë u mbushën me shkrime për format e saj duke u cilësuar si një nga deputetet më të bukura.

E kemi fjalën për e Kosovës deputeten Duda Balje e cila ditën e sotme kishte zgjedhur një veshje jo shumë të përshtatshme për një takim pune.

Në foton e bërë publike nga “Prive”, duket se deputetja kishte zgjedhur një fund ngjyrë blu tejet transparent, ku nuk i lihej shumë vend imagjinatës, teksa e kishte kombinuar me një këmishë të zezë dhe u komentua shumë në rrjet pasi vihen re të brendshmet e saj.

Madje, veshja e saj tërhoqi edhe vëmendjen e të pranishmëve, të cilët nuk i kanë kursyer vështrimet plot habi.
Shtuar më 21/11/2018, ora 19:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori