Demi Rose vazhdon të "trondisë" me bikini (FOTO LAJM)

Me format mahnitëse të trupit, ajo rivalizon direkt Kim Kardashian.

Kështu që nuk është çudi që Demi Rose u duk mahnitëse në pozat e saja të reja në bikini, që i bëri për brendin e veshjeve Oh Polly në Ibiza.

Modelja 24-vjeçare tregoi edhe njëherë format e saj bombastike, duke pozuar në bikini ngjyrë të artë në vendin tropikal, transmeton Gazeta Express.

Kohët e fundit, Demi kaloi shumicën e kohës duke pozuar në Ibiza për fushata të ndryshme të modelimit. Modelja i dokumenton projektet vazhdimit në rrjete sociale, duke publikuar foto dhe video të prapaskenave.
Shtuar më 02/07/2019, ora 23:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori