Demi Rose shfaqet e shtrirë në shtrat, tërbohen fansat (FOTO LAJM)

Demi Rose është një prej modeleve më të njohura në botë dhe më të suksesshme. Ajo bëhet shpesh kryefjala e mediave rozë për shkak të formave të saj bombastike.

Së fundmi Demi është vënë në qendër të vëmendjes, pasi ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto, ku shfaqet e shtrirë në shtëpinë e saj në Londër.

Demi në këtë foto ka vendosur dorën mbi kokën e saj dhe dallohet mjaft mirë edhe gjoksi i saj, por edhe një varëse mjaft e shndritshme.

Krahas kësaj fotoje ajo ka shkruar: "Jam fiksuar me bizhuterinë time të re.” Në këto foto modeja është e veshur vetëm me reçipeta, është siguruar të nxjerrë në pah format e saj bombastike.

Kujtojmë këtu se disa kohë më parë ka qenë duke pushuar në brigjet e Tajlandës


Shtuar më 06/03/2019, ora 12:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori