Demi Rose më provokuese se kurrë më parë (FOTO LAJM)

Demi Rose është një modele e cila gjithmonë ka ditur të tërheqë vëmendjen e fansave dhe mediave rozë falë fotove provokuese.

Së fundmi modelja ka xhiruar një tjetër set fotografik ku është shfaqur tepër sensuale.

Ajo mbante veshur bikini të bardha duke vënë në dukje format bombastike të trupit.

Masa e bikinit ishte “jo e duhura” për Demin, duke i lënë kështu shumë pak vend imagjinatës.
Shtuar më 20/05/2019, ora 14:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori