Demi Rose "llahtaris" ndjekësit me fotot e fundit (FOTO LAJM)

Bukuroshja angleze Demi Rose Mawby ka mahnitur me fotot e saj të fundit

Demi në setin e fundit të fotografive është paraqitur me rroba banjo derisa pritet që të jetë fytyrë marketingu për njërën nga firmat e njohura perëndimore.

Ndryshe, Demi është njëra prej femrave më të dashura për publikun në botë, derisa bukuroshja ka më shumë se 9.2 milionë ndjekës në Instagram.

Kohëve të fundit ajo ishte përballur me një lajm mortor, pasi që i kishte vdekur nëna dhe ajo i kishte munguar pak a shumë fotove provokative në rrjetet sociale por edhe pushimeve seksi.
Shtuar më 20/06/2019, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori