Demi Lovato imazhi më i ri i "Fabletics Collection" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja amerikane Demi Lovato është pjesë e veshjeve sportive për femra “Fabletics Collection”.

Këngëtarja 24 vjeçare ka treguar se kur ka marrë një propozim të tillë e ka ditur që nuk do të mund t’i rezistojë pasi qe është një arritje shumë e madhe për të.

Demi Lovato poston shumë shpesh fotografi në rrjetet sociale, të cilat çdo ditë e më shumë tregojnë rezultate pozitive të ndryshimit që ka bërë.

Ajo ka thënë se është shumë krenare me veten që ka mundur të bëjë një ndryshim të tillë dhe se çdo kush duhet të tentojë të krijojë versionin më të mirë të vetës.
Shtuar më 19/05/2017, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori