Del videoja intime: Flori dhe Jonida në një lidhje sekrete? (VIDEO)
PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet fjalë për Flori Mumajesin dhe Jonida Maliqin.

Siç raporton gazeta, videoja është xhiruar në rrugët e Parisit, ndërsa duket që është verë, por nuk dihet saktësisht koha kur bëhet fjalë.

Nga sa është filmuar duket se lidhja e tyre është më shumë se ajo mes dy shokëve, pasi e përkëdhel disa here Flori Mumajesin në vende intime.

Në pamjet filmike, çifti i këngëtarëve të famshëm shfaqen gëzuar në rrugë, ndërkohë Maliqi edhe në publik nuk e fsheh kënaqësinë e saj për të prekur fundshpinën e Flori Mumajesit.

Aktualisht këngëtarja ka bërë publike se është në lidhje dashurie Romeo Veshajn, aktorin e humorit, njëri prej dy binjakëve të njohur.
Shtuar më 25/12/2019, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori