Del video, Rudina dhe Mark Frroku ia marrin valles për Shën Valentin (VIDEO)
Moderatoja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të mediave rozë dhe as çifti nuk i lë pa materjal.

Është Rudina ajo e cila publikon foto të njëpasnjëshme me Frrokun, por sëfundmi ka surprizuar me një video.

Dyshja e ka filluar Shën Valentinin me shumë dashuri dhe duket se e ka mbyllur po njësojë.

Rudina ka publikuar një video teksa çifti kërcen nën ritmet e këngëve popullore në një ambjet me familjar dhe çdo gjë për çiftin po shkon vaj./albeu.com/
Shtuar më 15/02/2020, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori