Del videoja/ Ja momenti që Olta Gixhari i kërkon Ermalit të mos e transmetojë (VIDEO)
Aktorja Olta Gixhari ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, duke provokuar me veprimet e saj.

E veshur me një kostum të zi, Olta ka hipur në tavolinën e Ermalit, me takat e saj të kuqe dhe pa nguruar ka hequr pantallonat.
Veprimi i saj erdhi pas pyetjes së Ermalit nëse ajo vesh apo jo mbathje.

Por nuk ka mbaruar këtu. Ermal Mamaqi ka ftuar ne skene një balerin, i cili e ka marre Oltën, vetëm me te brendshme për të kërcyer. Pasi ka pare që ka treguar më shumë se ç’duhet gjatë kërcimit, Olta i ka kërkuar Ermalit ta presë këtë pjesë, pasi show nuk ishte direkt./Albeu.com/


Shtuar më 15/01/2017, ora 19:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori