Del nga restoranti me veshje sportive, shokohen me Rita Orën (FOTO LAJM)

Rita Ora gjithmonë na surprizon me veshjet e saj, ndërsa nga rrezëllitëse në tapetin e kuq na shfaqet sport në nje darkë ku ka qënë e pranishme.

Këngëtarja është imazhi i markës sportive Adidas, por në daljen e radhës ajo e ka ekzagjëruar.

Ajo është fotografuar nga paparacët teksa dilte nga një restorant e veshur me kostum sportiv. Kjo se ka penguar aspak atë që të ishte në formën e saj më të mirë dhe të dhuronte buzëqeshje. /albeu.com/

Shtuar më 04/09/2014, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori