Del me bikini vajza e ish-deputetes demokrate, ju le pa mend (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.


Shtuar më 10/08/2018, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori