Del data, kur do të jetë seria finale e Game of Thrones
HBO ka shpallur më në fund datën se kur do të transmetohet seria finale e serialit që ka gozhduar miliona shikues në të gjithë botën, Game of Thronës.

Bëhet fjalë për muajin prill ku të gjithë do të mësojnë se cili do të jetë përfundimi dhe nëse Jon Snow dhe Danerys Targaryen do të marrin hakun e të parëve të tyre. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2018, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori