Deklarata fanatike e moderatorit shqiptar: Vajza ime do lidhet 45 vjeç
Pëlqej
Ai është një nga moderatorët më të njohur në televizionin shqiptar. Me emisionet e tij ka qenë i pranishëm në shtëpinë e çdo shqiptari dhe është bërë shumë i dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Alban Dudushin, i cili siç dihet është baba i një vajze dhe një djali. Albani ka qenë mbrëmjen e djeshme në ‘Top Arena’, ku është ulur në “Këndin e së Vërtetës” dhe u është përgjigjur disa pyetjeve që Fjoralba i ka bërë.

Moderatrja e pyeti Albani se si do reagonte ai nëse vajza e tij do t’i prezantonte të dashurin dhe ai i ka habitur të gjithë, teksa ka caktuar një kusht për moshën që vajza e tij do t’i sjelli një të dashur në shtëpi shkruan class.

‘Kur flas me të për këtë gjë, i them kur të shkosh 35 vjeç do ma sjellësh në shtëpi partnerin, pastaj e shtyj dhe i them 45. Mundohem të mos e mendoj këtë, por ajo është akoma shumë e vogël…’, tha Albani.
Shtuar më 13/07/2018, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori