Deklarata e këngëtares shqiptare: Maskohem dhe shkoj ble te gabi
Pëlqej
Gugu u bë e njohur një vit më parë në emisionin "Zonë e lirë" ku deklaroi se ishte biseksuale, deklaratë që i solli edhe famën më pas dhe bëri mediat të flisnin për të. Ndonëse muzikën nuk e ka lënë pas dore.

E ftuar nw "Një kat më lart" zjo ka rrëfyer pa problem se ka rroba që ajo i blen tek gabi.

Këngëtarja rrëfeu një skenë ku kishte parë një body tek rrobat e përdorura dhe i kishte ngel fiksim, pasi donte ta përdorte në klipin e saj. E maskuar së bashku me shoqen, ajo ka shkuar dhe e ka blerë.

‘Kam një histori, po e tregoj këtu. I thashë një shoqes, do të fus në makinë, do mbulohemi në fytyrë dhe do ikim te Gabi. Pashë një body dhe e doja për klip. S’ka ndonjë gjë edhe Kim edhe Rihanna kanë veshje të lira’, ka treguar Gugu duke qeshur. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2018, ora 19:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori