"Dëgjova që ju kam munguar çuna", për kë e ka fjalën Lori Hoxha

Lori Hoxha ëhstë kthyer prej kohësh në një personazh shumë të komnetuar në rrjetet sociale.

Dhe mesa duket vetëm dy javë mungesë kanë mjaftuar që fansat të pyesin në rrjete sociale se ku është fshehur trashëgimtarja bukuroshe dhe plot stil.

Thuajse dy javëve Lori nuk ka postuar foto në profilin e saj edhe pse në Instastory ka qenë aktive herë pas here.

"Dëgjova që ju cunava ju kam munguar"-ka shkruar me shaka Lori në fotografi. /albeu.com/
Shtuar më 11/02/2019, ora 19:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori