Degjeneron fjalori i Rudina Dembecaj, zbulon se ndan të njëjtin burrë me kolegen
Rudina Dembacaj “ka zbuluar tradhtinë” e burrit të saj me një prej gazetareve të “Ora News”, ku përveçse kanë përplasje oraresh për programacionin zbulojnë se “ndajnë” të njëjtin burrë, Aleksin.

Është Rudina Dembacaj që futet në kurth nga një kamer e fshehtë dhe Edjona, gazetarja e “OraNews”, fillon të flasë me Aleksin që po ashtu është burri i Rudinës.

Moderatorja Dembacaj fillon ta pyesë me detaje Edjonën për Aleksin sepse e ndien që mund të jetë i tiji dhe situate duket shumë e sikletshme dhe situate degjeneron në ofendime.

Rudina insiston dhe bëhet keq derisa i thotë troç që Aleksi është burri i saj dhe Rudina e beson gati plotësisht që burri i saj e tradhëton me gazetaren e Edjona Dervishi.

Rudina i drejtohet gazetares:

Në kohën e lirë unë mund të q* robt ty dhe kush të ka ba kokën ty. Më thuaj sa kohë ke ti me këtë tipin?! Sa kohë ke ti me këtë?”
Ndërsa Edjona vazhdon ta luajë rolin shumë mirë. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2018, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori