Dedikimi prekës për ditëlindjen e Florit: Rrugën e kemi të gjatë bashkë (FOTO LAJM)

Këngëtari dhe producenti shqiptar festoon sot ditëlindjen e tij. Flori Mumajesi mbush plot 37 vjeç dhe deri më tani mbizotëron një heshtje në rrjetet e tij sociale. Gjithsesi dedikimet nuk kihsin sit ë mungonin.

Ka qenë miku hde bashkëpunëtori i tij Klajdi Haruni, ai që e ka uruar Florin me një dedikim ku shkruan se do t’i jetë gjithmonë pranë.

“Eshte shume e rralle te njohesh nje njeri te tille ne jete ,me nje shpirt kaq te madh ,me nje miresi qe duket me kilometra,eshte fat te punosh dite e nate me ty ,te mesosh cdo dite ,te kalosh momente nga me te trishtuarat deri tek me te bukurat,dite me dite.Une do te mbetem gjithe jeten vllai yt i vogel qe te do shume…Gezuar ditelindjen vllai im…Rrugen e kemi te gjate bashke,”– shkruan Klajdi krahas një fotojë ku dy këngëtarët shihen bashkë.

Kohët e fundit Mumajesi ka qenë në heshtje të plotë në rrjetet sociale prej shumë muajsh. Ai u përfol se kishte falimentuar pasi ishte zhytur në borxhe të mëdha.
Shtuar më 23/08/2019, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori