Dedikimi emocionues i Beyonces për Jay Z "çmend" miliona fansa (FOTO & VIDEO)

Diva e muzikës amerikane Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z festuan dje përvjetorin e 9-të të martesës së tyre.

35-vjeçarja i bëri një dedikim emocionues burrit të saj duke ndarë me fansat edhe një video me pamje nga jeta private e tyre të cilat nuk ishin parë ndonjëherë.

Dedikimi ishte aq i ngrohtë sa ka marrë rreth 7 milion shikime vetëm ditën e djeshme.

"Do të vdes me ty"- ka shkruar Beyonce ndërkohë që në dy postime të tjera ka vazhduar me dedikime shumë emocionuese.

“Nuk do të më duhej ajri në mushkëri nëse nuk do të mund të këndoja dot këngën tënde” – ka shkruar ajo duke kujtuar edhe një herë se producenti dhe kompozitori i saj i përjetshëm mbetet bashkëshorti i saj.

“Nuk do të më duheshin gishtërinjtë nëse nuk do të mund të të prekja ty” – thotë ajo në një tjetër postim.

Ylli i muzikës pop është në pritje të fëmijës së saj të dytë pas vajzës Blue Ivy, emrin e të cilës çifti e ka tatuazh në gishtin e fejesës.

Pasi të shikoni këtë video do të doni ta shihni përsëri e përsëri./Albeu.com/

style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:658px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
style="padding:8px;">
style=" background:#F8F8F8; line-height:0; margin-top:40px; padding:50.0% 0; text-align:center; width:100%;">
style=" background:url(data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAACwAAAAsCAMAAAApWqozAAAABGdBTUEAALGPC/xhBQAAAAFzUkdCAK7OHOkAAAAMUExURczMzPf399fX1+bm5mzY9AMAAADiSURBVDjLvZXbEsMgCES5/P8/t9FuRVCRmU73JWlzosgSIIZURCjo/ad+EQJJB4Hv8BFt+IDpQoCx1wjOSBFhh2XssxEIYn3ulI/6MNReE07UIWJEv8UEOWDS88LY97kqyTliJKKtuYBbruAyVh5wOHiXmpi5we58Ek028czwyuQdLKPG1Bkb4NnM+VeAnfHqn1k4+GPT6uGQcvu2h2OVuIf/gWUFyy8OWEpdyZSa3aVCqpVoVvzZZ2VTnn2wU8qzVjDDetO90GSy9mVLqtgYSy231MxrY6I2gGqjrTY0L8fxCxfCBbhWrsYYAAAAAElFTkSuQmCC); display:block; height:44px; margin:0 auto -44px; position:relative; top:-22px; width:44px;">

style=" margin:8px 0 0 0; padding:0 4px;"> style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank">💙 4.4.17 💙

style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Shtuar më 05/04/2017, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori