Dedikim viktimave të Orlandos nga Adele
Shumë artistë kanë shprehur mbështetjen e tyre ndaj familjeve të viktimave dhe ndaj LGBT. Edhe këngëtarja e njohur Adele, gjatë koncertit të saj në Belgjikë, i ka kushtuar një këngë viktimave të Orlandos.

Ajo nuk ka përballuar dot emocionet dhe ka shpërthyer në lot në momentin që po këndonte këngën në nder të viktimave.

"Unë do të doja ta filloja sot këtë shfaqje, duke bërë një dedikim për të gjithë viktimat e Orlandos”, ka thënë ajo. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2016, ora 17:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori