Dedikim special për Xhensilën, fansat e mbështesin (FOTO LAJM)

Duket se është kthyer në një trend fakti që fansat të dedikojnë një pikturë dhe menjëherë ajo postohet në Instagramin përkatës të secilit këngëtar.

Këtë mahni duket se e ka vijuar edhe Xhensila Myrtezaj, ndërsa ka falenderuar fansen për këtë dhuratë speciale. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2014, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori