Debati për këngëtarin grek, Blero i kërkon gazetarit të dalë nga studioja

Pëlqej
Eshtë përfolur shumë ardhja ne Shqipëri e këngëtarit grek Notis Sfakianakis pasi akuzohet si antishqiptar.

Në panelin e Top Show mbrëmjen e djeshme, një pjesë ishin pro ardhjes së Sfakianakis në Shqipëri,dhe mes tyre ndodhej edhe gazetari Denis Dyrnjaja.

Pro-ja e tij hasi shumë kundërshtime nga pjesa tjetër e panelit.

Për këtë arsye Blero ka postuar në Instastory një foto të kapur gjatë emisionit dhe i thotë atij të mos debatojë e të largohet fare nga studio.

"Sa njeri i madh që është Denisi. Më vjen keq me kë je duke debatuar, me debila vëlla. Largohu nga Top Show", shkruan Blero. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2018, ora 23:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori