Dasma superluksoze e Bleros dhe Afronës, momente që nuk duhen humbur (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme ceremonia Blero dhe Afronai kanë thënë “Po” njëri-tjetrit, në një ceremoni madhështore mes shumë të ftuarish.

Mjaft të kombinuar dhe me sytë që u shkëlqejnë nga dashuria ata u dukën më të lumtur se kurrë.

Si një nuse moderne Afrona shkëlqeu në ditën e saj më të rëndësishme. Ajo u shoqërua drejt altarit nga i ati i saj, por shoqëruesen më të veçantë e kishte Blero.

Ai u shoqëruaditën e rëndësishme nga vajza e tij, Tara, e cila mbante të veshur një fustan rozë.

Vogëlushja drejtoi të atin drejt një jete të re dhe në fytyrën e saj vihen re shumë emocione.

Damsa e tyre u zhvillua në një vend bregdetar në “Ranën e Hedhun”.

Shtuar më 22/09/2019, ora 08:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori