Dasma me 700 të ftuar, kështu duket nuse Elita Rudi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Prezantuesja Elita Rudi është martuar sonte me reperin Gjiko.

Këtu keni disa foto nga dasma e saj, ku edhe shihet Elita me vello.

Çifti i famshëm i estradës sonte më 21 shtator i kanë dhënë fund beqarisë duke e kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Ndonëse ceremonia është duke u zhvilluar në një nga vendet më luksoze në Prishtinë, ambientin e ka bërë edhe më të bukur dekori i cili ka rregulluar në mënyrë perfekte çdo gjë nga dasma e Elitës dhe Gjikos shkruan ekspress.

Të ftuar në dasmë janë 700 vete, midis tyre shumë fytyra të njohura publike, përfshirë: Medën, Butrint Imerin, Mc Beka, Labinot Gashi, Besa Gashi.
Shtuar më 21/09/2018, ora 23:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori