Pamje nga dasma përrallore e Gaz Pajës dhe të bukurës së dheut (FOTO & VIDEO)
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.

Dasma e Gaz Pajës dhe Ira Seferit😍

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Xing.al (@xing.al) στις

Ditën e sotme aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira i dhanë fund beqarisë. Çifti i famshëm kurorëzoi dashurinë e tyre disavjeçare në një ceremoni që u zhvillua pak orë më parë në tarracën e bashkisë së Tiranës përball kryebashkiakut, Erion Veliaj.

Ndërkohë, për pak minuta pritet që të nis edhe dasma madhështore e cila do të zhvillohet në hotel Plaza. “Ami Event” është marrë me organizimin dhe është kujdesur deri në detaj për dekorimin e ambientit të hotelit dhe vetëm pak më parë Amarda Toska ka publikuar edhe pamjet e para të ambientit të dasmës.
Dasma magjike e Gaz Pajës dhe të bukurës së dheut (FOTO LAJM)

Shtuar më 01/06/2019, ora 22:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori