Dasma e papritur e Jona Spahiut, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM)

Pëlqej
Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbullakosur.

Moderatorja kishte zgjedhur të vishte një fustan të fryrë i mbuluar i gjithi me detajet e luleve dhe të gurëve.

Pavarësisht se fustani mbulonte disi shtatzëninë, barku i rrumbullakosur ishte i pamundur që të fshihej.

Pavarsisht shtzënisë së saj Jona duket se shijoi cdo moment në dasmën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori