Dasma e djalit të Remzies, dhëndri mbulohet me para
Po vazhdon dasma e Gëzime Krasniqit dhe Hamza Hamzajt.

Ceremonia që po zhvillohet në periferi të Prizrenit ka kulmuar me këngët kushtuar dhëndrit.

Hamzaj në një moment u mbulua me para nga të pranishmit ndërsa për këngët u përkujdes këngëtarja Shkurte Gashi.
Shtuar më 07/04/2019, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori