Dasma e Besit dhe Xhensilës "pajton" pas 8 vitesh Xhemin dhe Ermalin

Mesa duket dasma e Besit dhe Xhensilës ka bashkuar pas vitesh edhe VIP-a të cilët nuk kishin mundur ta takonin njëri tjetrin.

Ermal Mamaqi ka qenë nuk e le humorin. Në një foto të publikuar në Instagram me bukuroshen e ekranit Xhemi Shehu, thotë se kanë 8 vite pa u takuar, dhe kjo ndodh vetëm nëpër dasma.

Por me humor e stil ia ka kthyer edhe Xhemi pergjigjen:
Aman se mezi po e pres dasmën e radhës në 2025. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 16:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori