Dashurohen në audicionet e Big Brother, ja çifti i dytë
Fiorentina dhe Olsi janë çifti i dytë i Big Brother të cilët janë zyrtarisht konkurrent.

Por e veçanta e këtij çifti është se janë dashuruar duke marrë pjesë në audicionin e Big Brother. Ndonëse janë parë në pube të ndryshme të Tiranës, ata kanë kuptuar që pëlqehen pikërisht në këto audicione./Albeu.com/
Shtuar më 18/03/2017, ora 22:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori