E FUNDIT/ Fluturojnë infektimet COVID-19 në Shqipëri, kaq raste u shënuan sot
"Dashuria ime", Ylli Limani bën urimin emocionues

Sot është një ditë e veçantë për familjen e këngëtarit Ylli Limani. E ëma feston ditëlindjen dhe ai e ka uruar publikisht.

Ylli ka publikuar një foto të së ëmës në rrjete sociale, bashkëngjitur me një urim.

"Urime ditëlindja dashuria ime", ka shkruar këngëtari krahas fotos.

Kujtojmë se Ylli do të vijë së shpejti me një këngë të re, në bashkëpunim me Lumi B. Kënga është drejt finalizimit dhe do të publikohet brenda pak ditëve.


Shtuar më 02/08/2020, ora 22:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori