Dashje pa dashje, Armina na tregoi kur do të bëhet dasma me Shkëlzenin
Armina Mevlani, ndonëse karakterizohet nga ëmbëlsia në pamje, nuk ka asnjë lidhje me fustanet e princeshave kur bëhet fjalë për dasmën.

Por kur do të vijë dasma?

Në një intervistë për "Prive", Armina u pyet nga gazetari për datën e dasmës dhe fashionistja fillimisht refuzoi të përgjigjej.

"Është viti i ardhshëm?", e pyeti gazetari. "Besoj se po", tha Armina. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2019, ora 08:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori