Danjeli nxjerr zbuluar BB-në: Donjeta më tha që ditën e dytë që e ka vëlla Liridonin
Danjeli e pyet Damianon në lidhje me Donjetën. Ai do të dijë nëse ka folur më me të apo jo dhe kërkonte të mësonte arsyen se përse ajo doli nga shtëpia e Big Brother.

“Familja”, i thotë Damiano.

Më pas Danjeli i tregon se ishte në dijeni që Donjeta e Liridoni ishin motër e vëlla.

Më pas, Danjeli e pyet nëse njeh nga jashtë ndonjërin prej banorëve. Damiano i përgjigjet se jo. Atij nuk i besohet që ka dalë nga shtëpia Gerta me Denisin./Albeu.com/
Shtuar më 09/04/2017, ora 18:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori