Danieli dhe Fotinia flasin për dasmën: U ndjemë të paragjykuar
Daniei dhe Fotinija janë cifti i vetëm që i ka mbijetuar këtij Big Brotheri.

Teksa ishin të ftuar në “Pop Culture” folën për martesën brenda shtëpisë së Big Brother dhe faktit se sa shumë ishin ndjerë të paragjykuar.

“Jemi ndjerë 3-fish keq sepse paragjykoheshim nga njerëzit. Por, ne nuk jemi penduar që u martuam. Për fëmijë jemi ende kohë, kemi gjithë jetën përpara. Jemi të vegjël akoma, u shpreh çifti.

Ndërkohë, Danieli ndau me publikun se kishte dëshirë që të kishte 3 fëmijë. Kur u pyetën për dasmën e tyre të vërtetë, çifti tha se mund ta bëjnë edhe në 1-vjetorin e martesës së tyre që bënë brenda shtëpisë së Big Brother.
Shtuar më 08/12/2017, ora 17:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori