Damiano plas “bombën” e radhës: Votat janë të blera, fituesi është i shpallur me kohë (FOTO)

Damanio i cili ka qenë gjithnjë një nga banorët më të komentuar në Big Brother ka plasur edhe “bombën’ e radhës kundër reality show-t “Big Brother”.

Këtë herë ai ka publikuar në rrjete sociale një bisedë me dikë nga produksioni i Big Brother, ku thuhet se votat janë shitur dhe fituesi është përcaktuar prej kohësh.

Damiano është pezulluar pak kohë më parë nga produksioni për shkak të shkeljes së rregullave, ndërkohë nuk dihet sesa të vërteta janë këto foto të publikuara prej tij. /albeu.com/
Shtuar më 30/05/2017, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori